Jak už jsem informoval v minulém článku, proběhl minulý týden výprodej skladových zásob na naší provozovně a tento nyní bude ještě chvíli pokračovat na webu.

 

 

 

 

Vyprodávaný materiál značky Sailfish už je naskladněn na eshopu www.sailfishvyprodej.cz a zejména neopreny jdou i teď po sezóně doslova na dračku.

 

 

Protože se mi nechce zřizovat další eshop, nechal jsem vyprodávaný materiál dalších značek jako je Boardman, Rolf prima, Profile design a další naskladnit ve formě fotogalerie na bazar na těchto stránkách.

Za pozornost stojí zejména časovkové speciály Boardman s osazením sram red nebo elektrickou dura ace hned ve třech provedeních.

 

 

Avizovaný výprodej kol Rolf prima Ares 4 ES, Ares 6 a Ares6 ES už se zúžil jen na jeden poslední pár od každé řady těchto kol, neboť během výprodeje už byly všechny ostatní prodány, nebo jsou zamluveny.

 

 

Kromě těchto nových a zásadnějších věcí najdete ve fotogalerii i spoustu drobností, nebo skutečně věcí použitých, tedy bazarových.

Na všechny vyprodávané věci je samozřejmě klasická záruka 2 roky, vše obdržíte s fakturou nebo účtenkou EET a na provozovně je možné platit i kartou.

Těšíme se na vaši návštěvu, nebo na nákupy prostřednictvím eshopů, případně mailové nebo telefonické objednávky.

M.M.