Jak už jsem avizoval v předchozím článku, jde o zcela výjimečnou nabídku těchto Amerických kol na našem trhu. Během týdne se situace změnila tak, že máme od každého páru kol už jen jeden poslední pár.

 

 

 

Za akční cenu 34tis, kdy běžně stojí 47tis. a v sousedním Německu výrazně přes 50tis., už máme jen poslední pár kol Ares 6ES a Ares 4ES.

 

 

 

Za cenu 39tis., kdy běžná cena je 59tis. a v sousedním Německu téměř 70tis., už nabízíme jen jeden poslední pár kol Ares 6 s keramickými ložisky, titanovými náboji a dráty a celokarbonovými ráfky 60mm s unikátním párovým výpletem.

 

 

Kdo jednou vyzkouší kola této značky, už nechce nikdy jiná. Jsou naprosto bezúdržbová a doslova nikdy není potřeba je centrovat, vydrží skoro vše i na domácích silnicích, váha a minimální počet drátů jsou zcela unikátní a použitelná jsou i pro doslova těžkotonážní cyklisty, nebo dokonce tandemová kola. A navíc brzdí téměř jako kola hliníková a to i za mokra, což se u většiny konkurenčních značek, rozhodně říci nedá.

Ráfek je navíc 100% karbon a nikoliv sklolaminát jako u většiny levnějších karbonových kol, která si na karbonová jen hrají. Karbon se vám na rozdíl od sklolaminátu nezkroutí ani při 20km dlouhém sjezdu a intenzivním brždění před každou zatáčkou a má mnohonásobně vyšší odolnost i trvanlivost, než levná sklolaminátová kola s cenami často pod 15tis. Kč za pár.

Za kvalitu se prostě platí, i když u nás občas ne až zase tolik :-)

M.M.