Na rozdíl od ostatních výrobců triatlonového vybavení, jde Evropská jednička, Německá firma Sailfish, nikoliv cestou kvantity, ale kvality. Nesetkáte se tak s desítkami barevných provedení u všemožných produktů, ani limitovanými edicemi některých výrobků, kdy ve finále nejen že nevíte, co si vybrat, ale když už vyberete, produkt stejně není dostupný.
 
 

  

 

 

 

 

 

Němci jdou přesně opačnou cestou a jejich kolekce je velmi jednoduchá a jasná a tím i skladově dostupná (až na extrémy ve formě několika set žádostí na zrychlující kombinézy Sailfish Rebel v rozmezí dvou týdnů).
 
A na co se tedy v nové kolekci především těšit? Půjde především o nový neopren nejvyšší kategorie Ultimate IPS s velkou šířkou 4,5mm, ale flexibilitou jako u poloviční šířky a nosnosti u jiných značek. Cena tomu bude samozřejmě odpovídat a zcela určitě výrazněji přesáhne hranici 20tis.
 
 
 
Nově budou neopreny dvou nejvyšších řad dodávány nikoliv v taškách jako doposud, ale ve speciálních batůžcích.
 
 
 
 
V nové kolekci se objeví i vylepšená varianta triatlonové aerodynamické kombinézy s krátkými rukávy řady Aerosuit comp.Řada závodníků právě na tyto kombinézy přechází po vzoru profi kategorie triatlonistů.
 
 
 
Zcela revoluční novinkou budou chladící běžecké čepičky Sailfish. Produkt i v našich klimatických podmínkách určitě hodně žádaný.
 
 
 
 
 
Další z novinek bude triatlonový batoh s obsahem 35L a doslova dimenzovaný na kompletní triatlonovou výbavu. Dostupný bude ve třech barevných variantách.
 
 
 
  
 
Pozadu ale nezůstane ani módní a volnočasová kolekce Lifestyle s velmi slušivými tričky, novými mikinami a dalšími módními doplňky této značky.
Určitě je na co se těšit