Vedle Hisportu, který už funguje několik let a který už většina z vás zná, jsem společně s Michalem Volejníkem založil novou firmu N1SPORT, pod kterou přesuneme část aktivit Hisportu a některé další nově přidáme.
 
 
 
 
Co se týká obchodní činnosti, bude se N1SPORT věnovat prodeji zboží sportovních značek, které jsou špičkou na trhu v daném segmentu zboží. Půjde například o sportovní výživu Enervit, kompresní návleky a oblečení Compressport, cyklistické vybavení a časovkové nástavce Profile Design, sportovní elektroniku Garmin, silniční kola Boardman a další.
 
 
Tyto značky bude nabízet nejen na svých specializovaných eshopech a v kamenné provozovně N1SPORT, ale také na svých prodejních stáncích na řadě sportovních, hlavně triatlonových akcích.
 
 
Mimo obchodní činnost bude firma organizovat řadu plaveckých, plavecko-běžeckých a triatlonových kempů a postupně rozšíří svoje aktivity o další oblasti, které v tuto chvíli ještě nechceme prozrazovat.
 
 
Provozovna N1SPORT již nyní funguje na adrese Hornoměcholupská 68, Praha 10-Hostivař a zboží výše zmíněných značek je již naskladněno a připraveno k prodeji nebo prohlídce.
 
 
Stávající firma Hisport se bude výhradně věnovat značkám Hypoxico, Sailfish, Rolf prima, RUN&MOVE, Dextro-energy, O-synce a Saltstick, pro něž má výhradní zastoupení pro ČR, Slovensko a částečně Polsko.
 
V následujících dvou letech navíc dojde k výrazné modernizaci celého areálu, v němž naše firma sídlí, nebo kde máme provozovnu a sklady, takže vás budeme moci přivítat v ještě přívětivějším prostředí.

M.M.