Nyní na podzim, po „zavíráku“ sezóny, kterým bude duatlon v Příbrami, připravíme v hisportu a N1sportu dvoudenní výprodejovou akci skladových zásob se slevami i více než 80%.

 

 

 

Výprodej pojmeme trošku trhovským způsobem, kdy butete nakupovat za 50, 100, 250, 500 a 1000 Kč. Najdete u nás ale i produkty k nákupům gratis.

V nabídce nebudou chybět dresy a kombinézy sailfish, doplňky sailfish, plavky, kompresní ponožky a podkolenky compressport, sportovní výživa Dextro energy, Enervit a Saltstick, trička a mikiny sailfish, několik typů plaveckých brýlí, zapletená kola Rolf prima a spoustu dalšího sportovního zboží.

 

 

V rámci výprodeje nabídneme i bazarové zboží včetně několika časovkových kol, zapletených kol Rolf prima a Profile design, časovkové sety řídítek s hrazdou, běžecké boty, cyklistické tretry, pedály look keo a řadu dalšího již použitého materiálu.

První den výprodeje bude určen pouze členům Hisport teamu, plavecké školy Hisport teamu a stálým zákazníkům. Druhý den pak bude otevřeno pro všechny bez rozdílu.

Nepůjde rozhodně o žádných pár kousků zboží, kterých se potřebujeme zbavit, ale o materiál v hodnotě značně převyšující milion korun. Takže bude na co se těšit.

O datu a otvíracích hodinách tohoto megavýprodeje vás budeme zavčasu informovat jak na těchto a támových stránkách, tak prostřednictvím sociálních sítí.

M.M.