PLAVECKÁ DIAGNOSTIKA
 
 
 
 
Základem nabízené služby-plavecké diagnostiky-je podrobný rozbor vaší stávající plavecké techniky, diagnostika všech chyb, které se u vašeho plavání vyskytují, popis metod k jejich odstranění a doporučení speciálních plaveckých cvičení a motivů tréninků, jež vám pomohou vaši plaveckou techniku výrazně zlepšit.
 
 
 
Výstup plavecké diagnostiky, který obdržíte, bude obsahovat popis plaveckých chyb a nedostatků ve vaší technice plavání (všechny styly) a doporučené motivy, cvičení a technické motivy k odstranění vašich technických nedostatků. Pro absolventa plavecké diagnostiky bude k dispozici opakovaná diagnostika za zvýhodněnou cenu s cílem zmapování pokroků ve vaší plavecké technice a doporučením dalšího postupu přípravy. Nadstavbou k plavecké diagnostice bude i tvorba tréninkových plaveckých plánů „na míru“, zaměřených jednoznačně na zlepšení vaší stávající plavecké techniky. Další možností, kterou lze v rámci naší plavecké diagnostiky využít, je příprava pod osobním vedením našich trenérů v plavecké škole Hisport teamu, nebo možnost individuální přípravy pod dohledem některého z našich trenérů.
 
 
 
 
Základní sazebník plavecké diagnostiky a tréninkových plánů:
 
 
Prvotní diagnostika 3000,-Kč
Opakovaná diagnostika 1500,-Kč
Tvorba tréninkových plaveckých plánů 1500,-/měsíc
 
 
Objednávky je možné zasílat prostřednictvím mailu hisport@hisport.cz , případně využít kontaktů a objednávkového formuláře na stránkách www.hisportteam.cz
 
 


Možnost členství v plavecké škole Hisport teamu
 
Tréninky v plavecké škole Hisport teamu zaměřené především na zlepšení techniky plavání a zvýšení výkonnosti.
 
Tréninky probíhají 4x týdně (po,út,čt,pá) v plaveckém bazéně v Praze 10 –Hostivaři, v ranních hodinách ( 6:30-7:30hod., přesný časový rozpis a případné změny jsou uveřejněny na stránkách Hisport teamu (www.hisportteam.cz ) Jejich součástí je i monitoring plavecké techniky, nácvik plaveckého posilování a technických prvků „na suchu“ nad rámec uvedených hodin plavání.