Skloubit vysokou nosnost a maximální povolenou hranici šířky materiálu se skvělou flexibilitou je asi to nejtěžší, co na poli neoprenových obleků existuje.
 
 
 
 
 
 
 
Běžné neopreny jsou buď dostatečně široké a dobře nesou, ale nedá se v nich skoro hýbat a dýchat, nebo jsou v partiích kde je potřeba větší flexibility zužovány na minimum, čímž se samozřejmě snižuje nejen nosnost a tepelná izolace, ale také se značně znesnadňuje oblékání a vysvlékání neoprenu a neopreny jsou i náchylnější k poškození.
 
 
Německý Sailfish se vždy pyšnil skvěle flexibilními neopreny ze špičkových materiálů a z mnoha slepených panelů s velmi dobrou nosností a jeho modely jako One, nebo dosud vrcholná řada G-range jsou tím doslova proslulé.
Nyní ale vznikl model, kterému má šanci konkurovat jen nejlepší neopren Americké firmy TYR. A konkurovat si budou i cenou, která přesáhne hranici 25 000,-Kč
Sailfish Ultimate je neopren s maximální nosností a přitom skvělou flexibilitou, vyrobený nejnovějšími technologiemi z těch nejlepších materiálů, které jsou v současné době k dispozici.
 
 
 
 
Jeden tento neopren už máme asi měsíc k dispozici a měli jsme možnost ho otestovat a je to opravdu paráda se vším všudy a pocit a zaplavané časy zcela odpovídající jeho ceně. Až nyní jsme ale dostali povolení informace o této novince zveřejnit.
 
V současné době už máme neopreny skladem a brzy je naskladníme i na naše eshopy.
 
K prohlédnutí už je na naší provozovně Hisportu v Hostivaři, Hornoměcholupská 68, Praha 10.
 
 
 
 
Neopren G-range, do této chvíle etalon značky v daném segmentu, zůstává v nabídce i pro rok 2018 v nezměněné formě a na tento máme super akci na eshopu www.sailfishvyprodej.cz , kde ho nabízíme za cenu jednoho ze základních modelů řady Sailfish. Jeho skladové zásoby se ale rapidně úží a akce bude brzy ukončena a vrátíme se k běžné ceně těsně pod hranicí 20tis. (nyní pouze 12990,-)

M.M.