Jak už jsem avizoval v minulém článku na příkladu neoprenů, pokračujeme po akčním výprodeji na naší provozovně Hisport i ve výprodeji na eshopech této Evropské jedničky v triatlonovém vybavení.

 

 

 

 

 

Většina nabízeného zboží sice během dvou dní výprodeje rychle zmizela, ale protože se jednalo o objem zboží v řádu šesti nul, můžeme v něm pokračovat i na eshopu a postupně i bazaru.

 

Níže je skromná ukázka zboží, které jsem uváděl už minule v souvislosti s akcí na neopreny.

Triatlonové kombinéze Spirit a Comp za cenu 1000,-Kč

Triatlonové topy a kalhoty spirit a comp za cenu 500,-Kč

Trička a nátělníky sailfish za 250,-Kč

Plavky sailfish spirit za 500,-Kč

Plavecké brýle sailfish Lightnink a Thunder za 200,-Kč

Běžecké kšilty v barvách černá, bílá, modrá a růžová za 100,-Kč

Není to ale zdaleka vše a o rozsahu našeho výprodeje se můžete přesvědčit na eshopu www.sailfishvyprodej.cz

Jedná se o výprodej mnohdy zcela aktuálního zboží ze současné modelové řady Sailfish, za doslova zlomek původní ceny.

 

 

U nás v provozovně Hisportu v Pražské Hostivaři, Hornoměcholupská 68, tuto necháme běžet ještě týden 24.9.-30.9. a potom ji ukončíme, nicméně na eshopu poběží až do vyprodání zásob, nebo doby, než zveřejníme Vánoční akci značky Sailfish.

Výprodej se ale zdaleka netýká jen této značky triatlonového vybavení. V nabídce jsou i Anglická kola na časovku Boardman za zlomek původních cen, neboť tato značka končí s prodejem mimo UK a US, což je určitě škoda. Kvalita a prestiž této značky, stejně tak jako její jedinečnost a historie, nám zůstane do budoucna zapovězena. Servis samozřejmě poběží celosvětově dál i po ukončení prodeje v Evropě.

A následovat bude další značka, tentokrát čistě Americká a to Rolf prima. Tato zapletená kola té opravdu nejvyšší celosvětové kvality, budeme v akční nabídce prodávat za cenu, za jakou se prodávají zapletená kola běžných značek. Půjde ale jen o omezený počet párů kol, které se nám podařilo v rámci marketingu pro ČR vyzískat, z nichž větší část už je prodána, nebo závazně zamluvena.

Jednat se bude o celokarbonové modely Ares 4ES, Ares 6ES a Ares 6. Půjde ale už z původní nabídky jen o jednotlivé kusy zapletených kol, které jsme do výprodeje ještě zařadili a o které byl v týdnu zveřejnění nabídky nebývalý zájem. A není se čemu divit. Zvýhodněná cena, za kterou kola prodáváme je stejná jako u hliníkových modelů této exclusivní značky s minimem drátů a párovým výpletem a poloviční oproti cenám těchto kol v sousedním Německu.

O tom ale až zase příště. Máte se ale rozhodně na co těšit.

 

M.M.