Speciální slevový eshop s triatlonovým vybavením té nejvyšší kvality, která cenami konkuruje regionálním značkám je připraven na Vánoční nákupy.
 
 
 
 
S výraznými slevami zde můžete nakoupit kompletní řadu triatlonových neoprenů Sailfish od základního Vibrantu, přes Attack, One až po vrcholný model G-range. Některé modely už bohužel nejsou ve všech velikostech, ale stále je k dispozici asi 80 neoprenů.
 
 
 
V nabídce najdete triatlonové kombinézy nejvyšší řady Sailfish comp současné modelové kolekce a to ve třech barevných kombinacích. Řada comp se hodí jak pod neopren, tak pro plavání bez neoprenu, kdy plavání nijak nebrzdí.
 
 
 
 
Pro ty, kteří dávají přednost maximálnímu pohodlí je určena řada dresů a kombinéz Sailfish team, která je z více elastického materiálu, ale při použití bez neoprenu už plavání mírně zpomaluje. Běžný plavec to nijak nepocítí, špičkoví plavci už by si toho všimli. Výhodou je velká flexibilita materiálu a doslova slušivý design.
 
V nabídce tohoto eshopu naleznete ale i plavky, plavecké brýle do bazénu i na volnou vodu, doplňky v podobě kšiltů nebo čepiček se slevou 75%, trička kolekce sailfish lifestyle a řadu dalších triatlonových doplňků, které se mohou za pár dní objevit se jménem vašeho partbera, partnerky, nebo vaší sportující ratolesti, pod stromečkem.
 
 

Eshop www.sailfishvyprodej.cz se těší na vaše nákupy.