Jasnou jedničkou na trhu se solnými (minerálními, protikřečovými apod.) tabletami je značka Saltstick.

 

 

 

 

 

 

 

Ta letos navíc přišla s novým proguktem a to tabletami chewable se sladkou příchutí, které se na rozdíl od klasických tablet saltstick, jednoduše rozkoušou v ústech a polknou.

Jejich výhodou je ještě rychlejší nástup účinku než u klasických tablet saltstick, nevýhodou samozřejmě kratší doba účinku a menší obsah minerálů v jedné tabletě.
Kdo by chtěl ale pořád polykat tablety. Ty je dobré si pošetřit na závody. Pro zasolování před závody, nebo pro každodenní pitný režim s doplňováním minerálů, přišla Německá firma se sportovní doplňkovou výživou Dextro energy, s novým produktem Zero calories. Jde o šumivé ve vodě rozpustné tablety lahodné chuti s obsahem všech potřebných minerálů. Hodí se opravdu ke každodennímu pití a přiznám se, že od doby, co produkt vznikl, nepiju doma už nic jiného (samozřejmě kromě piva). Nápoj s příchutí pomeranče nebo malin ze šumivých tablet zero calories je nejen velmi chutný, ale s obsahem minerálů i velmi účinný jako prevence proti křečím při každodenním sportování.
 
 
Použitelný je samozřejmě i při dietách a superkompenzacích ve fázi diety a určitě je v těchto případech lepší než pouze samotná voda, protože doplňování minerálů je při jejich zvýšenému výdeji, prostě potřeba.
Vyzkoušejte a přestanete kupovat minerálky a další balené nápojeJ Škoda že nejsou takové „šumáky“ i s příchutí piva. Kdo se má pořád s těma taškama tahatJ
M.M.